Posted by admin on December - 18 - 2017 | Comments Off

Hurtownia medyczna to sklep, w którym niejedna jednostka opieki zdrowotnej – od jednoosobowych gabinetów, przez większe zakłady opieki zdrowotnej, aż po kliniki, może zaopatrzyć się w potrzebne produkty i aparaturę, jakie wykorzystywane są w typowej interakcji z osobami potrzebującymi interwencji medycznej.

Odbiorcą towarów oferowanych przez hurtownie medyczne są nie tylko specjaliści medycyny wszystkich specjalizacji, a także pielęgniarki, psycholodzy, rehabilitanci, dentyści, ponad to również ratownicy medyczni. Wszystkich im hurtownia zaopatrzenia medycznego wspomaga w pracy oferując wysokiej klasy, świetne materiały medyczne i specjalistyczne meble medyczne.

Sprawdź
http://sklep.cezal.com.pl

Co jest możliww znaleźć w hurtowni materiałów medycznych? Oferta to produkty z wielu medycznych dziedzin, które zawierają zarówno materiały dotyczące medycyny ogólnej, ale także środki dezynfekcyjne, meble medyczne, jak również sprzęt rehabilitacyjny i dla ratownictwa medycznego.

Centrum akcesoriów i sprzętu dla medycyny wspomaga również laboratoria medyczne, oferując szeroką gamę odczynników i sprzętu z tej dziedziny. Niektóre z marek, których produkty można znaleźć w ofercie to na przykład Menzel Glaser, Kima i Alpha Diagnostics.

Hurtownie medyczne zaopatrują także centra fizjoterapii proponując meble, asortyment z zakresu ciepłolecznictwa, asortyment kinezyterapii a także wózki inwalidzkie i inne.

Część sklepu dotycząca radiologii w hurtowni ma w ofercie sprzęt dla gabinetów radiologicznych, odzież ochronną, materiały radiologiczne, odczynniki, jak również wywoływarki diagnostyczne.

Z kolei materiały i asortyment stomatologiczny, jaki znajduje się w ofercie sklepu, to ponad 8 000 towarów skierowanych do dentystów, ortodontów oraz pomocy stomatologicznych. Oferowane produkty pochodzą od najlepszych firm, do których należy m.in: Lascod, Polydentia, Voco. W ofercie są także firmy polskie, twórcy takich produktów na przykład Poldent czy Tzmo.
Oferowane produkty takie jak materiały jednorazowego użytku takie jak kompozyty i cementy; wiertła, znieczulenia, amalgamaty jak również wszelkiego typu masy osłaniające czy akryle.

Zaprezentowany powyżej niewielki opis oferty hurtowni zaopatrzenia medycznego to jedynie niewielka część wszystkiego, co można znaleźć zarówno w sklepach sprzedaży, ale również u przedstawicieli handlowych, jak również w sklepie internetowym.

Podobne wpisy:

Comments are closed.