Posted by admin on December - 18 - 2017 | Comments Off

Jeśli dręczysz się z powodu nietypowej konstrukcji sromu lub innych partii okolic intymnych, miewasz trudność z osiąganiem przyjemności w pożyciu intymnym spowodowany zmianami albo uszkodzeniami zewnętrznych narządów płciowych albo, ze względów estetycznych, masz ochotę zmienić wygląd miejsc intymnych – ginekologia estetyczna proponuje dla szereg opcji, jakie w szybki sposób rozwiążą te problemy oraz wydatnie polepszą jakość funkcjonowania.

Laser endowaginalny – dla kogo?

Pierwszą spośród bardziej interesujących możliwości ginekologii plastycznej jest stosowanie Aphrodite, czyli mało inwazyjnej metody dopochwowej. Leczenie z użyciem tego lasera polecany jest w wypadku leczenia atrofii pochwy, plastyki warg sromowych, jak też w przypadkach innych nieprawidłowości. Aphrodite może być wykorzystywany też w przypadku wielu odmiennych bolączek natury ginekologicznej – dokładne elementy przeprowadzanego zabiegu i metody jego dopasowania do indywidualnej sytuacji uzgadniane są w momencie wstępnej wizyty u ginekologa.

Wyniki leczenia mogą przewyższyć założenia, ponieważ powoduje on przywrócenie naturalnego odczynu pochwy, poprawia jej nawilżenie, intensyfikuje odczuwanie przyjemności erotycznej oraz redukuje bolączki powiązane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Ogólna część zabiegu może być w praktyce bezbolesna i niezwykle szybka, Etap powrotu do normalnego funkcjonowania, względem klasycznych metod jest bardzo króciutki, a brak komfortu z nim związany – nieduży.

Przebieg zabiegu

Cały zabieg trwa najwyżej 15 minut i nie powoduje bólu. Polega on na włożeniu do pochwy wiązki specjalnego lasera, który powoduje skurczenie i stymulację kolagenu. Daje to nadzieję na lepsze funkcjonowanie i utwardzenie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe ustawienie cewki moczowej oraz wpływa pozytywnie na macicę, a co za tym idzie – przywraca normalne działanie naszego układu moczowego.
Rezultatem jest polepszenie komfortu funkcjonowania jak również psychicznej stabilności, a także radości życia.
Bezpośrednio po leczeniu prawdopodobny jest natychmiastowy powrót do codziennych zadań.

Polecane:

Ginekolog Wrocław

Trapi Cię kłopot z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie objawy jak przesuszenie pochwy, jej zapalenie, dyskomfort w trakcie uprawiania seksu, swędzenie lub pieczenie? Przechodzisz menopauzę i trapią Cię rosnące kłopoty w czerpaniu przyjemności w stosunkach intymnych? Chcesz polepszyć estetykę okolic płciowych? Odczuwasz kłopot z tolerowaniem estetyki własnych miejsc intymnych? Jeśli tak to rozważ laser Aphrodite, który w 15 minut potrafi wyeliminować Twoje problemy, jakie dotychczas jawiły się jako niemożliwe do rozwiązania.

Comments are closed.